Reklama

Zmiana kwalifikacji nie musi wiązać się z poświęceniem kilku następnych lat na naukę kolejnej profesji. Czasem wystarczy skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań, jakie umożliwia TEB Edukacja w Katowicach.

TEB Edukacja w Katowicach funkcjonuje na rynku edukacyjnym od 2006 roku, kształcąc słuchaczy m.in. w Szkołach Medycznych. Jest to doskonała alternatywa dla osób, które chcą zdobyć konkretną wiedzę i umiejętności niezbędne do wykonywania medycznego zawodu.

Reklama

Technik sterylizacji medycznej

Chciałbyś pracować w zakładach opieki zdrowotnej, szpitalnych sterylizatorniach lub gabinetach stomatologicznych? Zapisz się na kierunek Technika sterylizacji medycznej. Nauczysz się mycia, dezynfekcji i sterylizacji przy użyciu odpowiednich metod i urządzeń oraz kwalifikowania sprzętu i wyrobów medycznych. Nabędziesz umiejętności z zakresu wykonywania i kontroli dekontaminacji oraz takiego przygotowania sprzętu, aby był bezpieczny w użyciu. Ponadto dowiesz się, jak prowadzić dokumentację mycia, dezynfekcji i sterylizacji oraz poznasz opakowania używane do zabezpieczania narzędzi sterylizacyjnych, a także środki dezynfekcyjne.

Higienistka stomatologiczna

Jest to kierunek dwuletni, przygotowujący do samodzielnego przeprowadzania wybranych zabiegów profilaktyczno-leczniczych i rehabilitacyjnych pod nadzorem i na zlecenie lekarza dentysty. Tylko w TEB Edukacji już po roku nauki uzyskasz dyplom  Pomocy dentystycznej. Z tymi uprawnieniami możesz rozpocząć pracę w gabinecie  stomatologicznym. Po kolejnym roku nauki i zdaniu egzaminu zawodowego uzyskasz tytuł Higienistki stomatologicznej. W efekcie, kończąc naukę na tym kierunku, posiadać będziesz aż dwa zawody: Higienistka stomatologiczna i Pomoc dentystyczna.

Asystentka stomatologiczna z elementami implantologii

Na tym kierunku nauczysz się asystowania lekarzowi dentyście podczas zabiegów w szczególności implantologicznych. Dowiesz się, jak przygotować leki, materiały, narzędzia i gabinet dentystyczny, a także, w jaki sposób konserwować na bieżąco sprzęt stosowany w stomatologii. Zdobędziesz umiejętności z zakresu profesjonalnej komunikacji z pacjentem oraz prowadzenia dokumentacji związanej z funkcjonowaniem gabinetu stomatologicznego.

Kursy językowe w ramach EFS

Ponadto, TEB Edukacja w Katowicach posiada ofertę kursów językowych w ramach których  możesz nauczyć się języka angielskiego, czy niemieckiego. Niewątpliwie ogromną zaletą tych kursów jest fakt, iż skorzystać z nich mogą dorosłe osoby pracujące, więc forma kształcenia jest również dostosowana do ich rozkładu dnia.

Dodatkowym atutem tej formy nauki jest uzyskanie międzynarodowego certyfikatu językowego i zaświadczenia o ukończeniu kursu.

Więcej informacji znajdziesz na www.teb.pl lub kontaktując się z nami:

TEB Edukacja w Katowicach

Ul. Pułaskiego 25

40-001 Katowice

Tel. 32 352 07 77

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
17 + 21 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.