Reklama

Święta w Katowicach: Burdy w domach, kolizje i pijani kierowcy na drogach. Policja podsumowała okres świąteczny w Katowicach. Nie było spokojnie, mundurowi na pewno się nie nudzili. Interweniowali w domach, interweniowali też na drogach.

Jeżeli chodzi o drogi to w trakcie Świąt na terenie Katowic policjanci odnotowali 52 kolizje i 1 wypadek drogowy na ulicy Kościuszki. Tam osoba biorąca udział w wypadku odniosła obrażenia, natomiast zdarzenie na ulicy Owsianej z 26 grudnia ostatecznie zakwalifikowano jako granice administracyjne Mikołowa. Tam śmierć poniosła 69-letnia kobieta, samochodem, który uderzył w drzewo kierowała jej 45-letnia córka.

Reklama

W Katowicach zatrzymano też 6 osób, które odpowiedzą za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz jedna osoba po spożyciu alkoholu.

– Dwóch kierujących, którzy byli pod wpływem alkoholu spowodowało kolizje – usłyszeliśmy na policji. Jeden z mężczyzn, 19-letni mieszkaniec Bytomia miał 1,4 promila alkoholu w organizmie i doprowadził do zderzenia z Audi na al. Roździeńskiego. Nikomu nic się nie stało.

Natomiast na ulicy Bagiennej 31-letni mieszkaniec Katowic dachował swoim Oplem. Miał 1,6 promila alkoholu w organizmie. Podróżował sam.

Najwięcej alkoholu w organizmie z zatrzymanych miał inny kierowca Opla, który slalomem poruszał się po ulicy Lotnisko. Zauważył go jeden z kierowców, następnie wezwał policję. Kontrola wykazała u mężczyzny 1,8 promila.

Burdy w domach

Policjanci nie mieli też spokojnych Świąt w Katowicach. Okres wydawałoby się rodzinnej sielanki nie wszędzie był spędzany spokojnie. W sumie od wigilii tj. 24 grudnia do 26 grudnia katowiccy policjanci interweniowali 57 razy w domach na terenie miasta.

W 25 przypadkach interwencje miały związek ze spożywanym wcześniej alkoholem.

Głośno w sieci zrobiło się na temat Zadola i interwencji z wczoraj tj. 26 grudnia. Tam pojawiło się sporo policji. Powodem była przemoc domowa – mężczyzna miał pobić swoją konkubinę.

Jak wcześniej informowaliśmy, 26-letni ojciec porzucił niespełna 4-letnią córkę w Katowicach. Zostawił dziecko 26 grudnia w oknie życia przy ulicy Leopolda.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
26 + 11 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.