Samochód policyjny / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Ksiądz w katowickim hotelu: Policja zastała tam 18-latka, który umówił się z duchownym. Z informacji uzyskanych przez InfoKatowice.pl, wynika, że wraz z dorosłym mężczyzną w hotelu mundurowi spotkali 18-latka. Ksiądz był zdziwiony całym zajściem, ale policja na razie nie wie, czy w ogóle doszło do przestępstwa. Nagranie opublikowane w sieci natomiast jest niepokojące. 

Katowicka policja otrzymała informację od łowcy pedofilów – Zbigniewa Stonogi, że w hotelu przy ulicy Wojewódzkiej mało by dojść do spotkania niepełnoletniego chłopca z dorosłym mężczyzną. Ten miał być duchownym z Czech, czego mundurowi nie potwierdzają – z uwagi na dobro postępowania, bo jeszcze nie wiadomo, czy w ogóle doszło do jakiegokolwiek przestępstwa.

Reklama

Faktycznie w piątek po godzinie 20.00 policja pojawiła się w hotelu, gdzie zastano mężczyznę i 18-latka, z którym się umówił.

– Osoba 18-letnia, którą zastano w hotelu stwierdziła, że nie jest przez nikogo podstawiona i dobrowolnie umówiła się na spotkanie – mówi nam Agnieszka Żyłka z katowickiej policji. Nastolatek był zdziwiony wizytą policji. – Musimy zbadać każdy aspekt tej sprawy. Jeżeli na dobrowolne spotkanie, nie pod przymusem umawiają się dwie osoby dorosłe, nie ma tutaj znamion przestępstwa – dodaje.

Natomiast nagranie udostępnione przez Zbigniewa Stonogę, pokazuje nieco inny obraz sytuacji. Faktycznie jest bardzo niepokojące – nie tylko dlatego, że mowa o osobie duchownej, to jednak trudno się tam doszukiwać przestępstwa. Nagranie umieszczono w serwisie YouTube – link tutaj.

„Chciałbyś być sparaliżowany”

Zgodnie z tym, co widać na filmie – edytowanym filmie warto zaznaczyć – młody mężczyzna, na pewno nie wyglądający na osobę poniżej 15 roku życia – mówi o tym, że w sieci na forach internetowych grasował ksiądz z fetyszem względem osób niepełnosprawnych – na wózkach, wad wzroku etc. W pewnym momencie widać na nagraniu wideo fragment wiadomości tekstowej w sprawie inwalidztwa.

„Chciałbyś być sparaliżowany”, „Martwe nogi” – dopytywał rozmówca.

„Dla ciebie mógłbym być” – odpisał chłopak.

Gdy młody człowiek wysłał mężczyźnie informację, że „ostatecznie bez wózka się bawimy”, ten odpowiedział emotikoną tzw. smutnej buźki. Duchowny w wiadomości tekstowej miał przyznać, że lubi „młodych mężczyzn na wózku po wypadku”.

„Będą takiego udawał” – odpisał chłopak.

Potem już tylko widać jak Stonoga wkracza do pokoju, gdzie siedzi dwóch rozebranych do bielizny mężczyzn – jeden młodszy, drugi starszy. Duchownego zatrzymuje Stonoga. Obywatel Czech natomiast dopytuje „dlaczego” i „co się stało?”. Następnie widać na nagraniu jak ksiądz zdaje się chce przekupić Stonogę, ale ten nie chce wziąć pieniędzy. Następnie ksiądz już do kamery przeprasza za swoje zachowanie.

Z informacji uzyskanych na policji wynika, że mężczyzna ma się dzisiaj stawić na komendzie w Katowicach celem złożenia wyjaśnień.

Reklama

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
23 + 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.