Premier Mateusz Morawiecki / fot. Premier.gov.pl

W niedzielę piknik z premierem Mateuszem Morawieckim. Piknik odbędzie się w Siemianowicach Śląskich i jak informują przedstawiciele partii – jest otwarty dla wszystkich mieszkańców regionu.

Piknik odbędzie się w niedzielę 21 lipca o godzinie 14:30 w Parku Tradycji, przy ul. Elizy Orzeszkowej 12 w Siemianowicach Śląskich. Początkowo pojawiła się informacja, że w pikniku weźmie udział prezes PiS, ale takich planów jak się dowiedzieliśmy nigdy nie było.

– Pełnomocnik Prawa i Sprawiedliwości w okręgu 31, Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski zaprasza na piknik rodzinny z udziałem Premiera Mateusza Morawieckiego – informowali organizatorzy.

Na profilu Facebookowym wydarzenia czytamy, że piknik będzie okazją: „do spędzenia czasu w rodzinnym gronie, a także do spotkania z Premierem RP Mateuszem Morawieckim i Prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim. Podczas spotkania będzie obecny także Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski, a także inni samorządowcy z miasta i regionu. To wspaniała okazja by w przyjaznej atmosferze porozmawiać o sprawach ważnych i przyjemnych”.

Mateusz Morawiecki będzie w Katowicach jedynką na listach PiS-u do Sejmu. Ta informacja przekazana kilka dni temu wywołała spore poruszenie w mediach społecznościowych.

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
13 − 7 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.