Pojazd Straży Miejskiej w Katowicach / fot. Erdem Yildiz / InfoKatowice.pl

Straż Miejska w Katowicach szuka pracowników. Oferują etat – czyli nieco ponad 2,6 tys. zł brutto, a także tzw. „13-stki”. Do tego m.in. dodatek za wieloletnią pracą. W sumie katowicka straż miejska ma dostępne jeszcze trzy etaty dla chętnych, zgłoszenia przyjmowane są do 14 czerwca.

Jakie są wymagania do pracy w Straży Miejskiej Katowice? Wymagają polskiego obywatelstwa, ukończonego 21 roku życia wykształcenia co najmniej średniego, nienagannej opinii, uregulowanego stosunku do służby wojskowej, dobrej sprawności fizycznej oraz niekaralności sądowej.

– Praca w Straży Miejskiej w Katowicach jest pracą dla społeczeństwa. Jest zadaniem trudnym i wyczerpującym . Wymaga Twojego zaangażowania, odpowiedzialności i uczciwości. Przyszli funkcjonariusze będą się uczyć sposobów podejmowania interwencji, wezmą również udział w szkoleniu podstawowym, którego celem będzie m.in. umiejętność zachowania się w ekstremalnych sytuacjach oraz poznanie zagadnień prawa – przekonuje w ofercie pracy straż.

Reklama

Co oferują?

  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2.695,00 zł brutto,
  • dodatek za wieloletnią pracę (5-20%) uzależniony od posiadanego stażu pracy,
  • pierwsza umowa zawarta na czas określony trwający 12 miesięcy, w czasie której aplikant przechodzi obowiązkowe szkolenie podstawowe  w ramach adaptacji zawodowej – po roku zatrudnienia i pozytywnie zdanym egzaminie kończącym szkolenie możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony i awans na stanowisko młodszego strażnika z wynagrodzeniem zasadniczym 3.055,00 zł brutto,
  • możliwość dalszych awansów,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „13-tka”,
  • bezpłatne szkolenia,
  • świadczenia socjalne,
  • preferencyjne ubezpieczenia grupowe,
  • bezpłatne zajęcia z taktyk interwencji.

Aby poznać z bliska swoją przyszłą pracę, będziesz odbywał/ła praktykę w patrolach Straży Miejskiej.

Oferty pracy zawierające komplet wymaganych dokumentów należy składać w zamkniętej kopercie, opisanej imieniem, nazwiskiem, adresem, telefonem kontaktowym osoby składającej ofertę wraz z adnotacją:

Nabór nr KS.110.4.2019.JK z dnia 30.05.2019 r. na stanowisko urzędnicze: strażnik miejski – aplikant w Straży Miejskiej w Katowicach  u dyżurnego Straży Miejskiej w Katowicach, przy ul. Żelaznej 18, w godz. 6.00 – 16.00, we wszystkie dni tygodnia, w  nieprzekraczalnym terminie do 14 czerwca 2019 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 − 6 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.