Wizualizacja budynków przy ulicy Ceglanej / fot. mat. pras.

Niedaleko parku Kościuszki powstają 4 budynki mieszkalne. Ruszyła budowa inwestycji pod nazwą „Zdrowe Stylove” zlokalizowanej w Brynowie. Powstaną w sumie 4 sześciokondygnacyjne budynki mieszkalne.

Inwestycja jest zlokalizowana przy ulicy Ceglanej niedaleko parku Kościuszki. Już ruszyła sprzedaż mieszkań, które powstaną w ramach I etapu. W ofercie znaleźć można 94 lokale (1-3 pokojowe) o zróżnicowanych metrażach; od 21,39 do 67,96 mkw. W 4 nowoczesnych 6-piętrowych budynkach przewidziano parking podziemny, windę oraz balkon w każdym z mieszkań.

– Jak sama nazwa wskazuje, inwestycja Zdrowe Stylove to miejsce przeznaczone dla osób ceniących sobie zdrowy tryb życia i aktywnie spędzających swój czas, czemu sprzyjać będą takie udogodnienia jak osiedlowa siłownia, tężnia solankowa, trasy rowerowe, boisko do koszykówki i ping-ponga oraz plac zabaw dla dzieci. Poza tym, każdy z budynków wyposażony zostanie w stacje do ładowania pojazdów elektrycznych – mówi Ewa Foltańska-Dubiel, prezes Grupy Deweloperskiej Geo. – Nasza nowa inwestycja to również idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać w pobliżu rozwiniętej infrastruktury, przykładowo, stąd do galerii 3 Stawy i Muchowca można dostać się w 5 minut – dodaje.

Reklama

Inwestorem osiedla “Zdrowe Stylove” jest Geo Grupa Deweloperska,  jedna z najstarszych firm deweloperskich działająca na rynku krakowskim, katowickim oraz wrocławskim. W ciągu 30 lat firma oddała do użytkowania ponad 80 inwestycji, czyli około 4500 lokali mieszkalnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 − 21 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.