Wizualizacja osiedla przy Parku Kościuszki / fot. mat. pras.

Przy ulicy Ceglanej w Katowicach powstanie 400 mieszkań. Firma pożyczyła od banku 53 mln zł. Umowa została sfinalizowana i tym samym, zabezpieczono fundusze na realizację całej inwestycji – czyli osiedla mieszkaniowego przy Parku Kościuszki.

Należąca do grupy Geo spółka Ceglana podpisała umowę kredytową z Getin Bankiem, zapewniając sobie tym samym finansowanie osiedla Zdrowe Stylove w Katowicach.

W sumie mają powstać 4 budynki przy ulicy ceglanej w Katowicach i ponad 400 mieszkań. Właśnie trwa budowa pierwszego etapu inwestycji – dwóch budynków, w których znajdą się 224 lokale mieszkalne i 4 lokale usługowe.

Reklama

– Budowę osiedla rozpoczęliśmy w oparciu o własne środki. W czerwcu br. rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań i w okresie zaledwie kilku tygodni już kilkadziesiąt lokali zostało zarezerwowanych. Harmonogram inwestycji przewiduje, że z początkiem 2021 roku przekażemy klucze pierwszym lokatorom – mówi Łukasz Marzec, kierownik działu sprzedaży inwestycji Zdrowe Stylove.

Osiedle Zdrowe Stylove to kompleks czterech nowoczesnych sześciopiętrowych budynków. Znajdą się w nich mieszkania o powierzchni od 21,39 m2 do 133,66 m2. W ramach inwestycji oferowane są zarówno popularne na rynku mieszkaniowym kawalerki i mieszkania dwupokojowe, jak i większe.

Jak zapewnia inwestor, z myślą o rodzinach zostały zaprojektowane lokale trzy-, cztero-, pięcio- i sześciopokojowe. Na terenie osiedla nie zabraknie miejsc rekreacyjnych, w tym tężni solankowych, boisk do koszykówki oraz siłowni na świeżym powietrzu.

– Osiedle w Brynowie powstaje w wyjątkowej lokalizacji. W najbliższej okolicy znajduje się Park Kościuszki, centra handlowe, placówki medyczne i tereny rekreacyjne Muchowca. Komunikacja miejska zapewnia z kolei łatwy i szybki dojazd do centrum miasta – dodaje Marzec.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
21 + 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.