Korek na ulicy Chorzowskiej / fot. Kinga Mach / Informacje Drogowe Śląsk i Okolice

Tunel pod rondem gen. Ziętka został po raz drugi dzisiaj zamknięty, utworzył się kilku kilometrowy korek. Doszło do kolizji dwóch ciężarówek. 

Ruch kierowany jest rondem gen. Ziętka. Tuż za wyjazdem z Tunelu Katowickiego w stronę Tychów doszło do kolizji dwóch pojazdów ciężarowych. Na miejscu jest obecna straż pożarna oraz policja.

– Nic nikomu się nie stało, jednak jeden z pojazdów ciężarowych będzie musiał zostać odholowany z powodu rozległych uszkodzeń – usłyszeliśmy na policji. Droga szybko nie zostanie udrożniona.

Zdarzenie praktycznie sparaliżowało ulicę Chorzowską.

5 KOMENTARZE

  1. owo też mi nowość, gówniane rozwiązanie połączenie trasy Katowice Tychy.

    Porównałbym to do tekstu “Zima zaskoczyła drogowców” XD

  2. Koszt debilizmu dwóch cb szeryfów nie do ocenienia. Tysiące aut w korku a co za tym idzie spaliny oraz czas zmarnowany … Za to powinni odpowiedzieć dodatkowo

  3. przez tych ujów 2 godziny zajęło mi dotarcie do domu. Najgorsze że jeszcze większe uje stojące wq korkach stoją na torach tramwajowych przez co i tramwaje też stały w korkach. Poje…. miasto, a tunel to gowno, kilka razy w miesiącu zamknięte, bo zaraz za tunelem trzeba skręcać kilka pasów w prawo na Bielsko, a ci z centrum 2 pasy w lewo, żeby pojechać na Sosnowiec. Więc w tym miejscu zawsze się dwa jakieś uje spotkają.

  4. Dokładnie o 14:20 już stałem na wysokości Auchan Chorzów. Za tunelem bylem o 18:20. Gratuluję służba za sprawna akcję po kolizji zaznaczam kolizji. Co najlepsze nawet 4h im nie wystarczyły bo po wyjeździe z tunelu kolejna niespodzianka uprzywilejowane na dwóch pasach. Żenada

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
16 + 19 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.