Parkrun Katowice / fot. mat. pras.

Biegacze opanują dzisiaj Park Kościuszki. Parkrun Katowice obchodzi swoje trzecie urodziny. Biegacze co sobotę spotykają się przy pomniku T. Kościuszki, aby wspólnie pokonać 5 km. To nie tylko bieg, ale i integracja lokalnej społeczności. Dzisiaj też będzie można pobiec.

– Nasza inicjatywa daje szanse na poznanie nowych osób przy okazji dbania o cotygodniową dawkę ruchu – tłumaczą organizatorzy.

Reklama

Dzisiaj tj. 4 maja Parkrun Katowice będzie świętować swoje trzy lata. Początek o godzinie 9.00 – wtedy zaplanowano parkrun bajtel, czyli bieg dzieci na dystansie 200 m dookoła ronda kwiatowego przy pomniku Tadeusza Kościuszki.

-Tuż po nim zaprosimy pozostałych uczestników na tradycyjną piątkę po parku. Dzięki temu cała rodzina będzie mogła wziąć aktywnie udział w naszym spotkaniu urodzinowym – zachęcają organizatorzy.

Aby do nas dołączyć, należy zarejestrować się jednorazowo na stronie: www.parkrun.pl/rejestracja i wydrukować kod uczestnika. Rejestracja jest jednorazowa i umożliwia udział w ponad 60 lokalizacjach parkrun w Polsce i ponad 1800 lokalizacjach na świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
5 + 13 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.