Lodowisko Naprzodu Janów / foto: InfoKatowice.pl
Reklama

Naprzód Janów pokonał na wyjeździe Orlika Opole 5:3 i zrobił wielki krok do awansu do ekstraligi.

Naprzód Janów, Orlik Opole i Zagłębie Sosnowiec walczą w barażach o grę w przyszłym sezonie w Polskiej Hokej Lidze. Wydaje się, że sosnowiczanie są zdecydowanie poza zasięgiem swoich rywali i właśnie w rywalizacji pomiędzy Naprzodem a Orlikiem wyłoniona zostanie drużyna, która w przyszłym sezonie zagra w wyższej i niżej klasie rozgrywkowej.

Reklama

W pierwszym z czterech spotkań pomiędzy oboma rywalami, rozegranym dzisiaj w Opolu, janowianie pokonali opolan 5:3, choć jeszcze w 30. min. było 2:0 dla gospodarzy. Już w drugiej tercji Naprzód po golach Woźnicy, Zicho i Poruby wyszedł jednak na prowadzenie. W ostatniej odsłonie kolejne trafienia zaliczyli Jaros i Frączek i tym samym katowicka drużyna zrobiła wielki krok do awansu do ekstraligi.

Orlik Opole – Naprzód Janów 3:5 (1:0, 1:3, 1:2)

Bramki: Zorin, Gorzycki, Rzekanowski – Woźnica, Zicho, Poruba, Jaros, Frączek

Orlik Opole: Nobis – Radzieńciak, Miettinen (2); Svitac, Szydło (2), Zorin (6) – Kandziuba; Rzekanowski, Skrodziuk, Gorzycki – Wojdyła, Chorążyczewski; Obrał, Ostapczuk, Pelaczyk (2).

Naprzód Janów: Pechek – Zicho, Stępień; Jaros, Pohl, Gryc (27) – Procházka, Sarna; Woźnica, Frączek, Poruba – Krokosz (4), Zielosko (6); Bryk, Rajski (2), Wąsiński – Kapłon, Kołodziej; Piper, Goździewicz (2), Kisiel.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
2 + 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.