Mamy dla was podwójne zaproszenie na Kabaretowy Dzień KobietWydarzenie to odbędzie się 9 marca 2019 roku o godzinie 18:00 w katowickim Spodku.

Utarło się przekonanie, że Dzień Kobiet jest… wyłącznie dla kobiet. Nic bardziej mylnego – Dzień Kobiet jest dla wszystkich – dla płci pięknej oraz dla mężczyzn, którzy świętują razem z nią!

Już w marcu odbędzie się specjalny kabareton o kobietach – dla kobiet, mężczyzn, matek, ojców, sióstr i braci, żon oraz mężów.

Reklama

Świat kobiet nie jest oderwaną od rzeczywistości krainą, gdzie wszystko jest na opak i żaden facet nie ma tam prawa wstępu. Scenę najważniejszej hali widowiskowej na Śląsku dzielić będą stuprocentowi mężczyźni oraz kobiety z krwi i kości. Razem udowodnią, że kobiecy punkt widzenia, podobnie jak ich święto – jest dla każdego!

Drogie Panie – ten koncert jest lepszy niż kwiaty!
Panowie – nie może Was tam zabraknąć!

Wystąpią:
Kabaret Młodych Panów
Paranienormalni
Kabaret Czesuaf
Ewa Błachnio i Muzikanty
Piotr Bałtroczyk
Jacek Noch

Więcej informacji na stronie organizatora i Facebooku:

www.kabaretowydzienkobiet.pl
https://www.facebook.com/kabaretowydzienkobiet/

BILETY MOŻNA NABYĆ: TUTAJ

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 12.02.2019 (wtorek) do 14.02.2019 (czwartek) do godziny 14:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie: „Kogo chciałabyś/chciałbyś zaprosić na Kabaretowy Dzień Kobiet?”

Zwycięzcę ogłosimy w czwartek na naszym fanpage’u

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
25 + 25 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.