Mamy dla was podwójne zaproszenie na Kabaretowy Dzień Kobiet. Wydarzenie to odbędzie się 7 marca 2020 roku o godzinie 17:00 w katowickim Spodku.

Kwiaty więdną, czekoladki tuczą, a bilety na Kabaretowy Dzień Kobiet wywołują uśmiech!

Kabaretowy Dzień Kobiet to 3 lata nowej, śląskiej tradycji, 7 najlepszych wykonawców, ponad 5000 osób na widowni i 5 godzin doskonałej zabawy w przyjaznych wnętrzach legendarnego katowickiego Spodka.

Reklama

Utarło się przekonanie, że Dzień Kobiet jest… wyłącznie dla kobiet. Nic bardziej mylnego – Dzień Kobiet jest dla wszystkich – dla płci pięknej oraz dla mężczyzn, którzy świętują razem z nią! Zapraszamy na preludium do Dnia Kobiet w wielkim stylu!  Żaden prezent nie przebije występu gwiazd kabaretu. Szybcy i śmieszni. Znani i lubiani. 7 marca: Cezary Pazura, Kabaret Młodych Panów, Ani Mru-Mru, Łowcy.B, Ewa Błachnio z zespołem Muzikanty oraz Mariusz Kałamaga.

Więcej informacji na stronie organizatora i Facebooku:

www.kabaretowydzienkobiet.pl
https://www.facebook.com/kabaretowydzienkobiet/

BILETY MOŻNA NABYĆ: TUTAJ

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 28.02.2020 (piątek) do 01.03.2020 (niedziela) do godziny 24:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie: „Jaką nazwę nosi wydarzenie?”

Zwycięzcę ogłosimy w poniedziałek na naszym fanpage’u

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
17 − 7 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.