Kobiety w Katowicach są napadane, bite i okradane. Policjanci przeszkolą mieszkanki. Katowicka policja ciągle poszukuje mężczyzny, który napadł na młodą kobietę na dworcu PKP. Okradł ją i pobił. Żeby właśnie kobiety miały większe szanse w starciu z wszelkiej maści napastnikami mundurowi organizują szkolenie dla pań.

W Katowicach dochodzi do różnego rodzaju napaści na kobiety, od zwykłych kradzieży torebek, czy łańcuszków, po ciężkie pobicia. Takie właśnie miało miejsce 12 sierpnia zeszłego roku w rejonie ulicy  1 Maja i Dudy Gracza, gdzie 26-latek skatował młodą kobietę. Na początku tego roku pobito i okradziono również kobietę na dworcu PKP w Katowicach. Właśnie tego typu sytuacja wymusza szkolenia dla pań w zakresie samoobrony.

Reklama

Doświadczeni policyjni instruktorzy pokażą jak się bić, żeby się obronić. W szkoleniu mogą wziąć udział panie niezależenie od wieku. Pojawić mogą się też kobiety z dziećmi. Podczas zajęć, Fundacja Podaruj Nadzieję, równolegle zapewni im opiekę. Dzieci będą miały okazję uczestniczyć w zabawach ruchowych i zajęciach plastycznych. Zarówno zajęcia dla dzieci, jak i dla pań są całkowicie bezpłatne.

Zajęcia odbędą się w sobotę, 10 marca br., w godzinach 9.00-13.00, w Centrum Sportowym Kamienna w Katowicach przy ul. Kamiennej 4.

Jest jednak jeden warunek, trzeba mieć ze sobą strój sportowy. Zapisy na zajęcia prowadzi Centrum Sportowe Kamienna, pod nr tel.: 606 752 009.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
22 − 5 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.