Napadł na kobietę w Katowicach / fot. Policja

Okradł i pobił kobietę w Katowicach. Katowicka policja szuka sprawcy kradzieży rozbójniczej, do której doszło na dworcu PKP. Mężczyzna ukradł kobiecie portfel i 2 telefony, a gdy ofiara zażądała zwrotu swojego mienia, to została pobita. Sprawca uciekł.

Do tego zdarzenia doszło 1 stycznia 2018 roku w godzinach pomiędzy 4.00 a 5.00 na dworcu PKP. Wszystko nagrały kamery monitoringu.

Jak wynika z ustaleń policjantów, sprawca na peronie przysiadł się do 23-latki. Po krótkiej rozmowie z kobietą, mężczyzna ukradł jej m.in. 2 telefony oraz portfel o łącznej wartości 470 złotych. Gdy kobieta zażądała zwrotu rzeczy, mężczyzna uderzył ją i uciekł – informuje Aneta Orman z katowickiej policji.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na nagraniu i zdjęciach, proszone są o kontakt z  policjantami z Komisariatu Policji VI w Katowicach pod numerem całodobowo  tel. 32 200 3850, 32 200 2555,32 200 3879 lub 112, email kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.

Policja podkreśla, że wszystkim świadkom gwarantuje się anonimowość.

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
30 − 6 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.