W Galerii Katowickiej będą bezpłatnie uczyć m.in. angielskiego, chińskiego i negocjacji w biznesie. Spotkania z ekspertami, szkolenia i warsztaty, nauka języka obcego w biznesie, ciekawe dyskusje i śniadania branżowe specjalistów z różnych profesji – to tylko cześć wydarzeń, jakie Galeria Katowicka proponuje już od 19 lutego. Właśnie tego dnia nastąpi inauguracja Akademii Biznesu.

Akademia Biznesu to cykl spotkań, szkoleń i warsztatów, które będą odbywały się w Galerii Katowickiej. Wszystkie wydarzenia mają swój, z góry ustalony, dzień i godzinę, można więc swobodnie planować uczestnictwo. Udział w Akademii jest bezpłatny, każdy może przyjść, posłuchać ekspertów, podyskutować ze specjalistami z danej dziedziny, podszkolić biznesowy język angielski czy też zacząć … naukę chińskiego.

Reklama

Organizatorzy gwarantują odpowiednią dawkę wiedzy, profesjonalizmu i interesującego podejścia do przedstawianych tematów. Zapisy odbywają się w Punkcie Informacyjnym lub mailowo, pod adresem akademia@galeriakatowicka.eu. Na najbardziej aktywnych i zaangażowanych czeka nagroda specjalna – stypendium na dalszą naukę.

Co tydzień, w poniedziałki i wtorki, prowadzony będzie kurs języka angielskiego i chińskiego w biznesie, w środy – dyskusje z native speakerem. Co dwa tygodnie, w czwartki, odbywać się będą spotkania branżowe, na które zapraszani będą lokalni specjaliści z branży marketingu, podatkowej, PR, finansów, designu, social media czy twórcy start-up’ów.

Pierwsza prezentacja i dyskusja, 22 lutego, prowadzona przez Golden Rocket Agency, dotyczyć będzie obszaru social media i roli memów na firmowych Fanpage’ach. Z kolei raz w miesiącu, w piątki, na wszystkich chętnych czekać będą wykłady i specjalistyczne szkolenie biznesowe, prowadzone przez znanych ekspertów, związane np. z wystąpieniami publicznymi, powerspeechem, savoir vivre czy trudną sztuką negocjacji w biznesie. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 28 lutego.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
2 + 5 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.