Prace kanalizacyjna na ul. Armii Krajowej / fot. Sergio Bastante Carrasco

Mieszkańcy muszą się uzbroić w cierpliwość: Do 29 stycznia potrwają roboty związane z budową kanalizacji sanitarnej na ul. Armii Krajowej w Katowicach. Kontynuowane będą też prace związane z budową kanalizacji na ulicy Azalii. Natomiast na ulicy Ludwika w czwartek 26 stycznia nie będzie prądu.

Utrudnienia w związku z pracami kanalizacyjnymi na ul. Armii Krajowej potrwają do 29 stycznia. – Kontynuowane będą prace prowadzone metodą bezwykopową w rejonie budynków numery 356, 359 i 361 polegające na montażu – w chodniku – komory odbiorczej i komory nadawczej, natomiast w poboczu ul. Armii Krajowej w rejonie budynków od numeru 356 w kierunku numeru 352 planowane jest rozpoczęcie robót budowlanych metodą wykopową – poinformowała Katowicka Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna.

W tym czasie kontynuowane będą również prace związane z budową kanalizacji na ulicy Azalii na wysokości budynków od numeru 1 kierunku numerów 5 i 6. KIWK prosi o wyrozumiałość mieszkańców.

Reklama

Natomiast 26 stycznia nie będzie prądu na ulicy Ludwika w Katowicach. Przerwy w dostawie energii należy się spodziewać od godzin 8.00-13.00. Wyłączenie jest spowodowane koniecznością przeprowadzenia prac modernizacyjnych na sieci elektroenergetycznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
17 + 7 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.