W Katowicach 12 marca odbędą się warsztaty dla wszystkich, którzy chcą zgłębić tajniki tworzenia muzyki. Warsztaty z produkcji poprowadzi w języku angielskim DJ – Silent Witness.

Warsztaty produkcji muzyki odbędą się 12 marca w Projekt Wyższy Poziom (Galeria Katowicka). Od godz. 17:00 Galeria zamieni się w przestrzeń tworzenia muzyki elektronicznej. Kurs poprowadzi w języku angielskim dobrze znany DJ i producent muzyki Drum and Bass – Silent Witness, który wystąpi również podczas wieczornej imprezy MethLab Night.

Reklama

Darmowe warsztaty przeznaczone są dla tych, którzy są na zaawansowanym poziomie tworzenia utworów oraz poruszania się w środowisku programów do tworzenia muzyki. Podczas szkolenia uczestnicy poznają tajniki sztuki, jakie wykorzystuje się przy produkcji utworów w oparciu o program Ableton Live. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny!

Organizatorem warsztatów jest śląski kolektyw Scream Music. Szkolenie poprzedza imprezę MethLab Night, która odbędzie się tego samego dnia w dawnym klubie Cogitatur (Obecnie 2b3, na ul. Gliwickiej).

Uczestnicy MethLab Night jako jedni z pierwszych w Polsce będą mieli okazję doświadczyć najczystszej postaci brzmień o mocy 20 kW, które dostarczy światowej klasy firma nagłośnieniowa Funktion – One. Podczas imprezy wystąpią artyści znajdujący się pod skrzydłami MethLab Agency. Ich brzmienia charakteryzują się elektroniczną muzyką basową, tworzoną przez indywidualnych pionierów, którzy nie boją się oderwać od komercji.

BILLAIN to marka sama w sobie, której fanom klimatów drumandbass’owych
nie trzeba przedstawiać. Wraz z kolektywem Kontra rozpropagował muzykę drumandbass w Sarajewie. Mistrzowskie zrozumienie syntezy i funku, które skutecznie kontrolują taniec – to z kolei wizytówka Silent Witness, producenta który przeniesie Was tej nocy do odległej krainy neurofunku.

O klimat hipnotyzującego, drumandbass’owego zmiażdzenia prosto z berlińskich klubów zadba natomiast Dean Rodell, czyli połowa duetu MachineCode. Projekt powstał z prawdziwego szacunku i pasji do tanecznej muzyki techno. Sytą mieszankę wybornego drumandbasse’u dostarczy również Ali – reprezentantujący brytyjski duet djski Allied.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
16 − 10 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.