Foto: Pies / Dawid Ślusarczyk / Infokatowice.pl

Do połowy grudnia w Katowicach trwa zbiórka darów dla Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Aby pomóc zwierzętom wystarczy podarować nakrętki, karmy, koce, puszki, smycze, obroże, zabawki i wiele innych potrzebnych przedmiotów.

Akcja organizowana jest przez grupę kibicek GKS-u Katowice Female Elite ’64. Ich liderka Klaudia Połap tłumaczy: – Systematycznie od ponad roku zawozimy do schroniska plastikowe nakrętki. Teraz postanowiłyśmy nieco zbiórkę rozszerzyć, żeby na zimę zwierzaki miały wszystko, co potrzebne.

Wszystkie dary zebrane podczas zbiórki trafią do Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Milowickiej 1b. Organizatorki zapewniają, że chętnie przyjmą wszystkie przedmioty i jedzenie, które będą mogły być wykorzystane przez zwierzęta, w tym m.in. nakrętki, karmy, koce, puszki, ryż, makaron, kaszę, pościele, smycze, obroże, szelki, zabawki i wiele innych.

Reklama

Osoby, które chciałyby wesprzeć trwającą zbiórkę, mogą to zrobić do 15 grudnia. Dary zbierane będą w następujących punktach:

-Dział Marketingu GKS Katowice ul. Bukowa 1
-Strefa GieKSy ul. Bukowa 1
-Sklep Piłkarski Zina ul. Warszawska 61
-Salon Pazurkowo ul. Wiertnicza 8
-Pub Incognito ul. Kossutha 2
-Sklep zoologiczny Punia ul. Kotlarza
-Kwiaciarnia Marzenie ul. Wojska Polskiego 12a Mysłowice.
-Sklep Zoologiczny “Zwierzak”, ul. Karpacka 3

Dla klientów sklepu zoologicznego “Zwierzak”, który mieści się w Bogucicach przy ul. Karpackiej 3, właściciel przygotował specjalną zniżkę – 15% rabatu dla wszystkich, którzy swoje zakupy przeznaczą na zbiórkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
22 − 1 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.