Marek Szczerbowski / fot. InfoKatowice.pl

Marek Szczerbowski wieloletni katowicki radny SLD oraz kandydat na prezydenta miasta, zrezygnował ze stanowiska dyrektora Stadionu Śląskiego. Funkcję pełnił 10 lat. Swoją decyzję ogłosił na Facebooku.

Szczerbowski na Facebooku napisał:

Jednostki połączone dach nad Stadionem Śląskim coraz piękniejszy. Jak mówi klasyk „Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy….” – postanowiłem zakończyć pracę na stanowisku Dyrektora w dniu dzisiejszym.
Dziękuję wszystkim z którymi miałem okazję współpracować w tym 6 Marszałkom i 10 członkom Zarządu którzy przez okres blisko 10 lat mojej pracy odpowiedzialni byli za Stadion Śląski
Życzę Urzędowi Marszałkowskiemu aby w deklarowanym terminie zakończył budowę tak aby mogły się na nim odbywać co najmniej takie imprezy jakie miałem zaszczyt i przyjemność współorganizować.

Co ciekawe były katowicki radny otrzymał wiele podziękowań w komentarzach pod swoim postem.

szczerbowsk

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.