FOTO: AZS Legion Katowice

W najbliższą sobotę 3 października zostanie rozegrana druga Kolejka Polskiej Ligi Lacrosse sezonu 2015/2016. AZS Legion Katowice podejmować będzie LC Spartans Oświęcim.

Sobotni pojedynek będzie pierwszym w sezonie występem katowiczan przed własną publicznością. W pierwszej kolejce Legion uległ na wyjeździe wicemistrzom Polski, drużynie Kraków Lacrosse Kings 2:11. Najbliższy rywal katowiczan także zaczął sezon od porażki. LC Spartans Oświęcim przegrało z Gromem Warszawa 2:9.

Mecz pomiędzy Legionem Katowice a LC Spartans Oświęcim rozpocznie się o godz. 13:00 na Ośrodku Sportowym Szopienice.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.