Koncert Gospel Sound

Jeśli zastanawiacie się jak spędzić najbliższy weekend, proponujemy nie oszczędzać się i oddać swoim pasjom a w niedzielny wieczór zapraszamy na charytatywny koncert Katowickiego Chóru Gospel Sound. Niedzielny występ pomoże dostarczyć wszystkim sporą dawkę emocji i ciepła oraz pozwoli pomóc małej Weronice.

Choć ma dopiero kilka lat, z pewnością nie zdążyła jeszcze uświadczyć wielu z rzeczy, jakie codziennie stają się udziałem jej zdrowych rówieśników. Na imię ma Weronika i, by poradzić sobie z poważną chorobą, potrzebuje naszego wsparcia. W najbliższą niedziele Katowicki Chór Gospel Sound zaśpiewa specjalnie dla niej.

6-letnia Weronika zmaga się z autyzmem wczesnodziecięcym. Znajduje się pod opieką Fundacji Silento i jest w trakcie leczenia, jednak do kontynuacji terapii i zapewnienia stałej opieki specjalistów potrzebne jest wsparcie ludzi dobrej woli. Aby dopomóc w tym szczytnym przedsięwzięciu, w najbliższą niedzielę 15 lutego o godzinie 18:00 w kościele św. Szczepana w Katowicach-Bogucicach odbędzie się charytatywny koncert Chóru.

Reklama

Godzinny występ Chóru będzie bazował na całkiem nowym repertuarze, poznany w trakcie weekendowych warsztatów a cappella gospel. Warsztaty poprowadzi Gabriela Gąsior, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i dyrygentka, absolwentka katowickiej Akademii Muzycznej, która swoje pierwsze kroki na scenie stawiała będąc w wieku Weroniki.

Po koncercie przeprowadzona zostanie kwesta na rzecz kontynuacji leczenia Weroniki. Serdecznie zapraszamy zarówno do udziału w bezpłatnym koncercie, jak i do udzielenia choć minimalnego wsparcia finansowego. Codzienne zabieganie sprawia, że czasem zdarza nam się zapomnieć jak wielkie znaczenie ma dla nas zdrowie najmłodszych i jak trudno prosić o pomoc. Inicjatywy takie jak ta są najskuteczniejszą metodą przeciwdziałania społecznemu zobojętnieniu, przy tym w najbliższych dniach mogą być także doskonałym zwieńczeniem pięknie zapowiadającego się weekendu.

Pomóc Weronice można także przekazując 1% podatku – szczegółowe informacje dostępne są na tej stronie.

https://www.facebook.com/events/590260044452088/?fref=ts

Serwis InfoKatowice.pl  objął patronatem medialnym niedzielny koncert.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 + 7 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.