Naprzód Janów po 29 minutach przegrywał z GieKSą 0:3. Ostatecznie jednak janowianie znowu okazali się lepsi w derbach Katowic. O zwycięstwie gospodarzy zadecydowała trzecia tercja, którą wygrali aż 4:0.

Naprzód Janów – HC GKS Katowice 5:3 (0:1, 1:2, 4:0)

0:1 – Oleg KOMARCHEV – Krystof KAFAN (01:22)
0:2 – Krystof KAFAN – Michał KROKOSZ – Maros GOGA (21:04)
0:3 – Yegor BEZUGLY (29:04)
1:3 – Łukasz KULIK – Marcin FRĄCZEK (29:20)
2:3 – Mariusz JAKUBIK (43:37)
3:3 – Wojciech STACHURA – Mariusz JAKUBIK – Marek HOLY (47:40)
4:3 – Marek HOLY – Mariusz JAKUBIK (51:43)
5:3 – Michał GRYC – Marcin FRĄCZEK – Łukasz ELŻBIECIAK (56:25)

Naprzód Janów: Michał ELŻBIECIAK – Adrian KURZ, Łukasz PODSIADŁO (2), Wojciech STACHURA (2), Mariusz JAKUBIK, Łukasz ELŻBIECIAK (2) – Łukasz KULIK, Michał DZIAŁO, Michał GRYC, Marcin FRĄCZEK, Marek HOLY – Marek KOSAKOWSKI, Igor SARNA, Łukasz SĘKOWSKI, Marek POHL, Jakub RADWAN (2) – Tomasz RASIKOŃ, Patryk MALICKI, Mateusz PODSIEDLIK, Jakub PIPER

HC GKS Katowice: Krzysztof BURDA – Martin ZITNANSKY, Michał KROKOSZ, Maros GOGA (2), Lukas PIJAK, Tomasz CICALA – Marek CYGANEK, Rastislav SLOTA (4), Yegor BEZUGLY, Oleg KOMARCHEV, Krystof KAFAN (2) – Filip UHEREK (4), Konrad LACHETA, Michał KRET (2), Mateusz SZYMAŃSKI, Krzysztof KULAWIK – Arthur GULBINOWICZ, Michael SWIDERSKI