Urząd Miata Katowice / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Ma być interesująca i dostarczająca nowych wrażeń – mowa o grze miejskiej, którą organizuje miasto Katowice. „Wehikuł Czasu: Akcja w Kato” to real life escape game – na interaktywną przygodę mieszkańcy wybiorą się pod koniec miesiąca.

Fabuła katowickiej gry miejskiej zainspirowana jest najnowszą powieścią Marty Obuch „Szajba na peronie 5”. – Interaktywna gra przygodowa „Wehikuł Czasu: Akcja w Kato” to pierwsza gra w Polsce zainspirowana nurtem real life escape games, w której rozgrywka będzie toczyć się jednocześnie w wielu lokalizacjach w różnych częściach miasta – informuje Dariusz Czapla z katowickiego magistratu. – Misją konkurujących drużyn będzie wyścig z czasem i rozwiązanie jak największej ilości niełatwych i złożonych zagadek, które utorują drogę do ukrytego złota Diebla i nagrody! Na wypełnienie misji drużyny będą miały tylko 3 godziny – dodaje.

Reklama

W grze udział mogą wziąć drużyny 2 osobowe, w których jeden z uczestników jest pełnoletni. Rejestracja graczy. Rejestracja graczy będzie czynna w dniu gry od godziny 10.00, ale elektronicznej rezerwacji miejsc możesz dokonać już dziś wchodząc na tutaj.

 Start gry o godzinie 11.00, zabawa potrwa 3 godziny. Dokładne miejsce rejestracji graczy i startu gry zostanie ogłoszone już wkrótce na stronie gry www.akcjawkato.pl.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
21 + 28 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.