Centrum Katowic / fot. Infokatowice.pl

Zastanawiasz się, czy iść na wybory? Nie wiesz na kogo głosować? Wskazówki przygotowane przez portal koszutka.eu mogą ci pomóc.

Portal dzielnicowy koszutka.eu prowadzi kampanię informacyjną zachęcającą do głosowania w wyborach samorządowych i udzielającą wskazówek niezdecydowanym wyborcom. Wskazówki są na tyle ogólne, że skorzystać z nich mogą wszystkie osoby, które zastanawiają się, na kogo oddać swój głos podczas nadchdzących wyborów.

Reklama

Na co należy więc zwrócić uwagę, jeśli chcemy oddać głos na najlepszego kandydata? Zdaniem redaktorów portalu warto uważnie przeczytać programy wyborcze osób startujących w wyborach. Jeżeli określona osoba sprawuje już mandat radnego lub pełni inną funkcję publiczną, warto także przyjrzeć się dokładnie jej dotychczasowym dokonaniom.

Więcej rad i wskazówek można znaleźć na stronie koszutka.eu. Wszystkie sprowadzają się do jednej prostej idei: warto zastanowić się trochę nad naszym wyborem, żeby przez kolejne cztery lata w radzie zasiadały osoby ciężko pracujące na rzecz naszego miasta i poszczególnych dzielnic, a nie „kasjerzy” ograniczający się jedynie do pobierania diety.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
18 − 3 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.