foto: InfoKatowice.pl
Reklama

Tradycyjnie, raz w miesiącu SK-Food Truck zaprasza na ucztę na katowickim Rynku. Już jutro w samo południe zjedzie się niemal 30 najlepszych polskich food trucków, by pieścić Wasze kubki smakowe daniami z całego świata.

Podczas sierpniowego zlotu miłośnicy dobrego jedzenia znajdą klasyki street food’u. W menu ponad 20 food truck’ów nie zabraknie wszystkim znanych frytek belgijskich, popularnych burgerów, czy hot dogów. Amatorzy kuchni z odleglejszych zakątków świata będą mieli szansę spróbowania tradycyjnych dań meksykańskich, greckich, indyjskich, tajskich, czy amerykańskich. Pojawią się także food truck’i serwujące ręcznie robione pierogi, chrupiące zapiekanki, aromatyczne podpłomyki i bajgle, a także te dogadzające łasuchom, m.in. z owocami w czekoladzie, lodami i goframi. Wakacyjna edycja Rynku Smaków potrwa jak zwykle przez trzy dni (10-12.08). W piątek i sobotę food truck’i będą dostępne od 12:00 do 22:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00.

Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie – będzie wakacyjnie, gorąco, aromatycznie, na słodko i słono. Nie zabraknie ogródka z piwem rzemieślniczym katowickiego pubu Browariat oraz domowej lemoniady i zabaw dla dzieci. Wakacyjnego klimatu nada muzyka grana na żywo przez DJ’a, a wieczorami czas umilą koncerty, m.in. zespołu Holly Blue. Zabierzcie więc rodzinę i przyjaciół, i przybywajcie na Rynek w ten sierpniowy weekend. Lato w mieście nie musi być nudne!

Więcej szczegółów znaleźć można na stronie wydarzenia.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.