foto: InfoKatowice.pl

Tradycyjnie, raz w miesiącu SK-Food Truck zaprasza na ucztę na katowickim Rynku. Już jutro w samo południe zjedzie się niemal 30 najlepszych polskich food trucków, by pieścić Wasze kubki smakowe daniami z całego świata.

Podczas sierpniowego zlotu miłośnicy dobrego jedzenia znajdą klasyki street food’u. W menu ponad 20 food truck’ów nie zabraknie wszystkim znanych frytek belgijskich, popularnych burgerów, czy hot dogów. Amatorzy kuchni z odleglejszych zakątków świata będą mieli szansę spróbowania tradycyjnych dań meksykańskich, greckich, indyjskich, tajskich, czy amerykańskich. Pojawią się także food truck’i serwujące ręcznie robione pierogi, chrupiące zapiekanki, aromatyczne podpłomyki i bajgle, a także te dogadzające łasuchom, m.in. z owocami w czekoladzie, lodami i goframi. Wakacyjna edycja Rynku Smaków potrwa jak zwykle przez trzy dni (10-12.08). W piątek i sobotę food truck’i będą dostępne od 12:00 do 22:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00.

Reklama

Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie – będzie wakacyjnie, gorąco, aromatycznie, na słodko i słono. Nie zabraknie ogródka z piwem rzemieślniczym katowickiego pubu Browariat oraz domowej lemoniady i zabaw dla dzieci. Wakacyjnego klimatu nada muzyka grana na żywo przez DJ’a, a wieczorami czas umilą koncerty, m.in. zespołu Holly Blue. Zabierzcie więc rodzinę i przyjaciół, i przybywajcie na Rynek w ten sierpniowy weekend. Lato w mieście nie musi być nudne!

Więcej szczegółów znaleźć można na stronie wydarzenia.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 + 4 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.