Murcki / foto: Infokatowice.pl
Reklama

Trwa licytacja kilkunastu przedmiotów na rzecz chorych dzieci z Katowic. Co można wylicytować? Do soboty jest szansa na zdobycie koszulek Lewandowskiego, Czerkawskiego, piłki z autografem Sebastiana Świderskiego, czy repliki szabli z 1921 roku.

Aukcję organizuje fundacja „Nasze Murcki”, która powstała na bazie działającego w dzielnicy komitetu. Fundacja ma w sposób przejrzysty i uczciwy pomagać chorym i potrzebującym z terenów katowickiej dzielnicy.

– Fundacja musi składać sprawozdania i rozliczać się z każdej złotówki – nie ma więc możliwości, żeby pieniądze zostały sprzeniewierzone lub przekazane na inny cel niż wskazany przez osobę przekazującą pieniądze. Chcemy pomagać i chcemy to robić jasno i czytelnie – informują przedstawiciele Fundacji.

Dochód z licytacji zostanie przekazany na leczenie  Filipa, Marysi i Wiktora. Marysia Heller – to dziewczynka, która urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową i wodogłowiem. U Filipa Abramika wykryto guza komory IV. Wiktor Turowski to natomiast chłopiec z rozpoznaną encefalopatię niedotlenieniowo–niedokrwienną.

Finał licytacji w tracie sobotniego II Murckowskiego Społecznego Festynu Sportowego.  Link do aukcji znajdziecie tutaj.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.