Murcki / foto: Infokatowice.pl

Trwa licytacja kilkunastu przedmiotów na rzecz chorych dzieci z Katowic. Co można wylicytować? Do soboty jest szansa na zdobycie koszulek Lewandowskiego, Czerkawskiego, piłki z autografem Sebastiana Świderskiego, czy repliki szabli z 1921 roku.

Aukcję organizuje fundacja „Nasze Murcki”, która powstała na bazie działającego w dzielnicy komitetu. Fundacja ma w sposób przejrzysty i uczciwy pomagać chorym i potrzebującym z terenów katowickiej dzielnicy.

– Fundacja musi składać sprawozdania i rozliczać się z każdej złotówki – nie ma więc możliwości, żeby pieniądze zostały sprzeniewierzone lub przekazane na inny cel niż wskazany przez osobę przekazującą pieniądze. Chcemy pomagać i chcemy to robić jasno i czytelnie – informują przedstawiciele Fundacji.

Dochód z licytacji zostanie przekazany na leczenie  Filipa, Marysi i Wiktora. Marysia Heller – to dziewczynka, która urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową i wodogłowiem. U Filipa Abramika wykryto guza komory IV. Wiktor Turowski to natomiast chłopiec z rozpoznaną encefalopatię niedotlenieniowo–niedokrwienną.

Reklama

Finał licytacji w tracie sobotniego II Murckowskiego Społecznego Festynu Sportowego.  Link do aukcji znajdziecie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
26 − 21 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.