Reklama

Kryminalni z Komisariatu VII Policji w Katowicach prowadzą czynności w sprawie podrabiania recept i posługiwania się nimi. Funkcjonariusze opublikowali wizerunek mężczyzny, którego tożsamość ma kluczowe znaczenie dla prowadzonego postępowania.

Jak przekazuje policja, do zdarzenia doszło 26 kwietnia 2025 roku. Mężczyzna miał wykorzystać podrobioną receptę w jednej z aptek przy ul. Braci Nikodema i Józefa Renców w Katowicach. Jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu.

Policja apeluje do osób, które rozpoznają mężczyznę lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego danych, o kontakt z Komisariatem VII Policji w Katowicach. Informacje można przekazać telefonicznie pod numerem 47 851 39 00 lub mailowo: kp7@katowice.ka.policja.gov.pl. Mundurowi podkreślają, że zgłaszającym gwarantują anonimowość.

Aktualizacja z godziny 16.00: podejrzany mężczyzna zgłosił się na policję, w związku z tym jego wizerunek został usunięty z artykułu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.