Na katowickiej Koszutce ruszyły prace związane z modernizacją nawierzchni ul. Iłłakowiczówny. Inwestycja obejmuje około 200-metrowy odcinek i ma poprawić komfort oraz bezpieczeństwo użytkowników drogi.
Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Katowicach poinformował o rozpoczęciu przebudowy nawierzchni ul. Iłłakowiczówny na Koszutce. Prace obejmują odcinek o długości około 200 metrów – od ul. Misjonarzy Oblatów do ul. Górnika – o powierzchni około 1750 m². Celem inwestycji jest poprawa jakości drogi oraz zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu kierowców i pieszych.
Zakres robót przewiduje sfrezowanie zniszczonej nawierzchni asfaltobetonowej, wykonanie nowych warstw konstrukcyjnych oraz ułożenie świeżej nawierzchni asfaltobetonowej. Modernizacja prowadzona jest przy zachowaniu ciągłości ruchu, co ma zminimalizować utrudnienia dla mieszkańców i użytkowników drogi.
Wykonawcą prac jest katowicka firma Drogopol Sp. z o.o., a wartość inwestycji wynosi blisko 245 tys. zł. Zakończenie przebudowy zaplanowano na 10 grudnia. Po tym terminie wyremontowany odcinek ulicy zostanie w pełni przywrócony do użytku.



































Buhaha a reszta rozwalona niech deweloper ja zrobi jak zniszczył podłączeniami wszystko siadło