Do poważnego wypadku doszło dziś w Kobiórze (powiat pszczyński) na ulicy Przelotowej. W zdarzeniu brały udział samochód osobowy oraz rowerzysta.

Kierujący jednośladem został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Na miejscu pracują wszystkie służby – policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana.

Policja apeluje do kierowców o omijanie rejonu zdarzenia i korzystanie z dróg alternatywnych. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności wypadku, a utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

Warto dodać, że na drogach regionu panują obecnie trudne warunki jazdy. Jezdnie są śliskie i mokre po opadach deszczu. Służby przypominają, by zachować szczególną ostrożność, dostosować prędkość do warunków i zachować większy dystans od innych pojazdów.

Jesień to okres zwiększonej liczby wypadków z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego – pieszych i rowerzystów. Policjanci apelują o rozwagę zarówno do kierowców, jak i cyklistów. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może mieć tragiczne konsekwencje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.