Reklama

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na seans z cyklu Kultura Dostępna pt. „Sami swoi. Początek”. Wydarzenie to odbędzie się 1 sierpnia 2024 roku o godzinie 18:00 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach.

OPIS FILMU:

Reklama

Pawlak i Kargul – bohaterowie kultowej trylogii ,,Sami swoi”, przed trafieniem na Ziemie Odzyskane byli sąsiadami we wsi na Podolu. I już wtedy było to wybuchowe sąsiedztwo… „Sami swoi. Początek” to barwna opowieść, w której drobne złośliwości przeplatają się z życiowymi kamieniami milowymi. Charakterne postaci w połączeniu z wielką historią w tle zabiorą widza w sentymentalną, ale też porywającą i pełną humoru podróż.

Reżyseria: Artur Żmijewski

Scenariusz: Andrzej Mularczyk

Obsada: Paulina Gałązka, Karol Dziuba, Adam Bobik, Zbigniew Zamachowski

Konkurs trwa do dziś 31.07.2024 (środa) do godziny 21:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Jaką nazwę nosi seans?”.

Zwycięzcę ogłosimy dziś na naszym fanpage’u. 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Solve : *
29 + 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.