Letnie spotkania z książką
Letnie spotkania z książką
Reklama

Już dzisiaj tj. w najbliższy czwartek, 11 lipca 2024 r. o godz. 18.00, w Parku Skałka, q Świętochłowicach odbędzie pierwsze z planowanych „Letnich spotkań z książką”. Są one częścią prowadzonej przez Fundację Same Cuda akcji „Letnia frajda czytania” zwracającej uwagę na pozytywny wpływ czytania na życie, sprawność umysłową, rozwój empatii i poszerzanie wiedzy. Na spotkanie zaproszeni są wszyscy, którzy lubią czytać. Warto zabrać ze sobą ostatnio przeczytaną książkę lub taką, która chce się polecić innym.

„Książki są zawsze gotowe by nam towarzyszyć. Mogą nieść radość, otuchę, sprawić, że się czegoś dowiemy, zapewnią świetną zabawę lub pozwolą podczas rozwiązywania kryminalnych zagadek poćwiczyć naszą zdolność kojarzenia faktów. Dzięki książkom możemy również poznawać innych, nie tylko istniejących na kartach powieści, ludzi. I temu służą „Letnie spotkania z książką” – mówi Monika Badowska, prezeska Fundacji Same Cuda, inicjatorka spotkań.

Reklama

W wydarzeniu wezmą udział także wolontariusze Europejskiego Korpusu Solidarności, więc będzie ono także okazją do poznania nowych, ciekawych osób z całej Europy.. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
8 + 25 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.