Ulica Mariacka / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Poszukiwany mężczyzna imprezował w Katowicach. Miał pecha, bo trafił na policjantów, którzy po służbie spędzali czas w centrum Katowic. Poszukiwany został zatrzymany, najbliższe miesiące spędzi za kratami. 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie pomogli zatrzymać 43-letniego mieszkańca Nowego Dworu Gdańskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej i Prokuraturę Rejonową w Mysłowicach. Mężczyzna, świadomy, że czeka go wielomiesięczna odsiadka za kradzież, ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, wielokrotnie zmieniając miejsce zamieszkania.

Reklama

Ukrywał się i imprezował 

Choć poszukiwany starał się unikać aresztowania, nie zrezygnował ze spotkań w gronie znajomych w katowickich knajpach. W sobotni wieczór, mł. asp. Szymon Sikora i sierż. Mariusz Wawoczny, będący w czasie wolnym od służby, zauważyli poszukiwanego w centrum Katowic. Natychmiast poprosili o wsparcie policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Katowicach, którzy pełnili służbę w rejonie ulicy Dworcowej.

43-latek był zaskoczony, kiedy umundurowani policjanci podeszli do niego. Zrobił się nerwowy, gdy przy legitymowaniu poprosili o dokument tożsamości. Wiedział, że najbliższe miesiące spędzi za kratami za kradzieże. Mężczyzna został już osadzony w zakładzie penitencjarnym, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
21 − 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.