Portret pamięciowy sprawcy pobicia / fot. Policja
Reklama

47-latek został pobity przez trzech mężczyzn na osiedlu Tysiąclecia. Sporządzono portret pamięciowy jednego ze sprawców. Policja gwarantuje anonimowość ewentualnym świadkom.

„Z policyjnych ustaleń wynika, że pokrzywdzony zaparkował swój samochód na ulicy Tysiąclecia w Katowicach i szedł w kierunku Stadionu Śląskiego na mecz piłki nożnej. Kiedy przechodził obok ławki, zaatakowało go trzech mężczyzn, którzy usiłowali zabrać mu ubrania z elementami klubowymi jednej z drużyn piłkarskich. Mężczyzna został dotkliwie pobity. W wyniku zdarzenia doznał ogólnych potłuczeń ciała. Sprawcy po pobiciu zbiegli z miejsca zdarzenia” – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji.

Reklama

Zdarzenie miało miejsce 17 lutego.

W Sekcji Fotografii i Technik Audiowizualnych Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach sporządzono portret pamięciowy jednego z mężczyzn, który brał udział w pobiciu 47-latka.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawców, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod numerami telefonów 47 851 37 37, 798 032 398 lub pod adresem e-mail: kibice@katowice.ka.policja.gov.pl.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
22 + 22 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.