Możliwy wygląd mężczyzny / fot. Policja
Reklama

Znaleźli szkielet mężczyzny w Katowicach. Próbują go zidentyfikować. Zwłoki znaleziono w pustostanie na terenie ulicy Chorzowskiej. 

W Referacie Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach prowadzona jest sprawa identyfikacyjna dotycząca ujawnienia 23 lipca 2023 roku zeszkieletowanych zwłok mężczyzny w pustostanie przy ulicy Chorzowskiej w Katowicach. 

Reklama

Zwłoki były w stanie głębokiego rozkładu, ubrane w dwie pary spodni (jeansowe i dresowe) oraz czarne buty za kostkę. Instytut Ekspertyzy Sądowej w Krakowie wykonał rekonstrukcję wyglądu denata. 

 

Możliwy wygląd mężczyzny / fot. Policja

Ustalono, że mężczyzna w chwili śmierci mógł mieć 40-60 lat, około 180 cm wzrostu, brązowe włosy oraz złamania kości nosowej i wyrostków czołowych szczęki, które nie były zaopatrzone medycznie, co doprowadziło do skrzywienia i zgrubienia prawej strony grzbietu nosa. 

Portret tzw. „przyżyciowy” oddaje jedynie przybliżone podobieństwo.

Rysopis: wiek w chwili śmierci około 40-60 lat (ur. ok. 1963-1983 r.), 180 cm wzrostu, włosy koloru brązowego.

Ubiór: dwie pary spodni (pierwsze jeansowe, drugie dresowe) i czarne buty za kostkę.

Z uwagi na fakt, iż dotychczas przeprowadzone czynności nie pozwoliły na ustalenie tożsamości zwłok mężczyzny wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje dotyczące kobiety z portretu, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 20 00, 47 851 25 55, 47 851 28 52, 47 851 23 32 lub najbliższą jednostka Policji.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
12 + 29 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.