Logo ZTM / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Katowice uruchamiają specjalną bezpłatną linie do Doliny Trzech Stawów. Z okazji Juwenaliów Śląskich. Autobusy, oznaczone jako S1, będą kursować między przystankami Katowice Sądowa a Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy. Przejazdy będą bezpłatne.

Juwenalia Śląskie 2024 będą odbywać się na terenie Doliny Trzech Stawów w Katowicach od 23 do 25 maja i to właśnie w tych dniach uruchomiona zostanie specjalna linia S1. 

Reklama

Jej trasa będzie wiodła przez ścisłe centrum miasta – od Centrum Przesiadkowego Sądowa, m.in. przez Dworzec oraz ulicami Francuską i Jagiellońską, do przystanku Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy. Najbliższym przystankiem dla uczestników koncertów będzie Muchowiec Droga do Lotniska. Połączenia będą realizowane od ok. godz. 17:30 do ok. godz. 3. Największa częstotliwość połączeń została zaplanowana po zakończeniu koncertów – wówczas autobusy będą odjeżdżać w kierunku CP Sądowa co 10 minut. Przejazdy linią S1 będą bezpłatne.

Wraz z uruchomieniem specjalnych połączeń, ZTM wprowadza zmianę na linii 110. Autobusy te nie będą od 23 do 25 maja obsługiwać przystanków Muchowiec Park i Muchowiec Korty Pętla.”

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
9 + 8 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.