Podejrzani / fot. Policja
Reklama

W autobusie w Katowicach otoczyli swoją ofiarę i ukradli 4 tys. zł. Szuka ich policja. Chodzi o trzech mężczyzn i kobietę, których nagrały kamery monitoringu. Policja próbuje ustalić kim byli podejrzani w sprawie. Zgłaszającym informacje w tej sprawie służby gwarantuje anonimowość. 

Kryminalni z IV komisariatu w Katowicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży gotówki w autobusie, do której doszło 16 kwietnia 2024 roku a autobusie linii nr 37 na trasie Katowice Centrum – Mikołów. 

Reklama

„Nieustalony sprawca, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego, w celu kradzieży koperty z pieniędzmi, działając wspólnie i w porozumieniu z 2 mężczyznami i kobietą poprzez udostępnienie miejsca pokrzywdzonemu w autobusie, stworzyli wokół niego sztuczny tłum i zamieszanie, podczas którego go okradli” – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji. 

Wizerunek 2 mężczyzn i kobiety podejrzewanych o udział w kradzieży zarejestrował monitoring. Łupem złodziei padła gotówka o wartości prawie 4 tys. zł.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanych lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z IV komisariatu pod nr telefonu 47 85 137 50, 47 85 137 51 lub pod adresem e-mail: kp4@katowice.ka.policja.gov.pl

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
14 − 11 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.