Ulica 3 Maja w Katowicach / fot. A. Maciaszczyk / InfoKatowice.pl
Reklama

Ekshibicjonista obnażał się w centrum Katowic. Pogonili go przechodnie, zatrzymała straż miejska. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez policję. 

Zdarzenie miało miejsce na ulicy 3 Maja. Sprawę zgłosił jeden ze świadków. 

Reklama

Strażnicy miejscy, mając rysopis sprawcy, udali się na wskazane miejsce, gdzie zauważyli trzech mężczyzn, z których jeden uciekał przed dwójką innych i wbiegł do sklepu. Funkcjonariusze ruszyli za nim.

Według świadków, zatrzymany mężczyzna rozbierał się w miejscu publicznym, co widziały także dzieci. Mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów.

„W czasie interwencji podbiegli do strażników dwaj mężczyźni, którzy wcześniej go gonili. Nie dość, że funkcjonariusze mieli pełne ręce roboty z ujętym sprawcą, to problemów dostarczała im pozostała dwójka. Mężczyźni krzyczeli i odgrażali się zatrzymanemu przeszkadzając w prowadzonych czynnościach” – informuje Jacek Pytel ze Straży Miejskiej w Katowicach. 

Przejeżdżający policjanci zauważyli sytuację i włączyli się do akcji. Po potwierdzeniu tożsamości zatrzymanego okazało się, że jest on poszukiwany.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
12 + 30 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.