Juwenalia 2015 - korowód przeszedł ulicami Katowic / fot. Christine Danielyan / InfoKatowice.pl
Reklama

Juwenalia Śląskie to jedna z najbardziej wyczekiwanych i popularnych imprez festiwalowych w Katowicach i okolicach. To coroczne święto studentów Śląska, organizowane przez samorządy studenckie z regionu, ma długą historię sięgającą pierwszej połowy lat 90-tych. Festiwal przyciąga wielu miłośników spontanicznej, beztroskiej zabawy, którym towarzyszą koncerty najlepszych polskich artystów.

„Naszą pasję do muzyki i studenckich tradycji staramy się przekuć w organizację imprezy, która trafia przede wszystkich w gusta ludzi młodych, ale wiemy, że nasze spójne i zarazem ekscytujące line-upy znajdują uznanie wszystkich poszukujących muzycznych świeżości i wysokiej artystycznej jakości. – mówią organizatorzy.

Reklama

LINE-UP: GIBBS / DARIA ZAWIAŁOW / GUZIOR / CHIVAS / LORDOFON / BRYSKA / THE DUMPLINGS / OPAŁ / INEE / JANUSZ WALCZUK / HUBERT.

Największe katowickie Garden Party czekać będzie w Katowickim Parku Leśnym na Muchowcu. Dwie sceny, strefy gastronomiczne, magiczna chill zone, gry i zabawy oraz strefa artystyczna wypełnią przestrzenie Parku, który przeobrazi się w niezapomniane wydarzenie. 

Przewodnikami tej niezwykłej, sensorycznej podróży będą najlepsi wokaliści, songwriterzy, raperzy i dj-e.

21 maja:  WIELKI KOROWÓD STUDENTÓW (przemarsz ulicami Katowic i przekazanie kluczy do miasta pod Pomnikiem Powstańców Śląskich)

22 maja: – IMPREZA TANECZNA

23-25 maja – MEGA GARDEN PARTY – KONCERTY W PARKU LEŚNYM

Szczegóły odnośnie koncertów na:https://juwenaliaslaskie.pl

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
17 − 13 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.