Reklama

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na Wielką Trasę Stand-up Polska!Wydarzenie to odbędzie się 20 kwietnia 2024 o godz. 20:00 w Miejski Dom Kultury Szopienice-Giszowiec, ul. Gen. J. Hallera 28

„Należy się zmieniać, by jakim jest się pozostać” Wall-E, K.A.S.T.A. Skład

Reklama

Wielka Trasa również się zmienia, by pozostać szansą na dla zdolnych komików na dotarcie do szerokiej publiczności. Nie zmieniają się zasady. Przez cały miesiąc jeździmy po Polsce z najlepszymi, premierowymi żartami. Zmieniają się twarze. Część z nich możecie kojarzyć. To uczestnicy pierwszego sezonu „Debiutów” Stand-up Polska. Pozostałych poznacie w styczniu, kiedy to premierę będzie miał drugi sezon. Wszystkich razem na scenie, z nowymi materiałami, zobaczycie już w kwietniu!

BILETY MOŻNA NABYĆ – TUTAJ

Panie i panowie, z dumą ogłaszamy skład nowej Wielkiej Trasy!

WYSTĄPIĄ: Sylwia Wiszowata, Wiktoria Chachulska, Tomek Skrzypek, Mateusz Płocha, Bartosz Młynarski, Kuba Wu, Marcel Bieńkowski, Roman Kostelecki, Aleksei Rogozin. PROWADZENIE (trasy i busa): Maciek Adamczyk.

Tęskniliście? Bo my bardzo!

Konkurs trwa do dziś 19.04.2024 (piątek) do godziny 18:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Jaki tytuł nosi wydarzenie?” oraz udostępni post na swojej tablicy.

Zwycięzcę ogłosimy dziś na naszym fanpage’u.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
7 − 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.