Reklama

„KUKON | Organic Human”. Koncert odbędzie się dziś 14 kwietnia 2024 roku o godzinie 19:45 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

16 lutego to data premiery nowej płyty Kukona. Jeden z najpłodniejszych i najbardziej kreatywnych artystów na polskiej scenie zarejestrował materiał, który wciąga słuchacza od pierwszej do ostatniej minuty. “Organic Human” to opowieść o ludzkiej naturze, pełnej sprzeczności i złożoności, przedstawiona w dźwiękach i słowach.

Reklama

Kukon buduje swoje uniwersum z podziwu godną lekkością. Niezależnie od tematyki utworu i jego ciężaru gatunkowego raper tworzy bardzo sugestywne i namacalne opowieści, bez oczywistej puenty i dalekie od taniego moralizatorstwa. “Organic Human” to 19 premierowych utworów o zróżnicowanym klimacie, które spaja charyzma i niepodrabialna stylówa autora kultowej trylogii “Ogrodów”. Jak możemy przeczytać na stronie Kukonozaur.com:

Człowiek jest istotą będącą integralną częścią świata naturalnego, jest częścią ekosystemu i podlega jego prawom. Pomimo tego, „Organic Human” opowiada o tym, że ludzie są istotami zdolnymi do doświadczania różnorodnych emocji i zachowań.

Cyfra: https://kukon.lnk.to/OrganicHuman

Premiera nowego albumu to prawdziwe święto dla wszystkich słuchaczy Kukona. Raper już od kilku lat należy do grona najintensywniej koncertujących artystów, a jego występy przyciągają rzesze oddanych fanów. Nie inaczej będzie w przypadku Organic Human Tour.

Jeszcze przed premierą albumu błyskawicznie wyprzedały się bilety na koncerty w Krakowie (Klub Studio) i Warszawie (COS Torwar). Wejściówki są jeszcze dostępne na Gdańsk (B90), Wrocław (A2) oraz Katowice (MCK). Szczegółowy harmonogram i bilety dostępne są m.in. w serwisie Going:

https://goingapp.pl/artysta/kukon

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
11 − 5 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.