Reklama

Zapraszamy na Spektakularne i gigantyczne widowisko MAGII, OGNIA i CZARÓW pt. „Harry Potter Show”. Wydarzenie to odbędzie się 1 czerwca 2024 roku o godzinie 19:00 w Katowickim Spodku.

Spektakularne i gigantyczne widowisko MAGII | OGNIA | CZARÓW

Reklama

Wspaniała muzyka filmowa ze wszystkich części przygód Harrego Pottera. Ogromne widowisko i show muzyczne. Piękna i zachwycająca oprawa przy udziale Magicznej InfraArt Symphonic Orchestra oraz zaawansowanej techniki scenicznej.

BILETY MOŻNA NABYĆ – TUTAJ

Zaczarowana muzyka ze wszystkich części

Harry Potter i Kamień Filozoficzny | Harry Potter i Komnata Tajemnic | Harry Potter i więzień Azkabanu | Harry Potter i Czara Ognia | Harry Potter i Zakon Feniksa | Harry Potter i Książę Półkrwi | Harry Potter i Insygnia Śmierci | Harry Potter i Insygnia Śmierci II

MAGIA

Niezwykłe widowisko Harry Potter Show przeniesie Was do świata największych przebojów wprost z dużego ekranu w zupełnie nowej pięknej aranżacji. Chcemy, abyście odnaleźli się w magicznym świecie młodego czarodzieja i magicznej muzyce filmowej a jednocześnie zobaczyli coś nietypowego i nowego. Dlatego też zaprosiliśmy do tego projektu MAGICZNĄ Orkiestrę Symfoniczną, która zapewni wyjątkowy muzyczny spektakl, a widzowie przeżyją doświadczenie, które zostanie w ich pamięci na długo.

OGIEŃ

Przeżyj z najbliższymi spektakularne pokazy ognia! Poczujesz gorące i wybuchowe efekty na własnej skórze!

Widowisko zostało stworzone by poczuć nieprawdopodobne doznania, zagwarantowane przez najwyższej jakości dźwięk oraz potężne efekty świetlne i wizualne przenoszące widzów w zupełnie inny, nowy, niecodzienny i zadziwiający świat!

CZARY

Poczujesz zaczarowaną muzykę i zobaczysz czary.. Harry Potter SHOW wymaga zaczarowanej oprawy dlatego koncert połączy na tak dużą skalę nowatorskie efekty wizualne oraz niezwykłe efekty świetlne. Widowisko odbędzie się na żywo w legendarnej Hali Sodek w Katowicach zapewniając widzom niecodzienne doznania, zaczarowane efekty i niezapomniane wrażenia.

Bilety na jedyne wydarzenie dostępne na www.harrypottershow.pl

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 − 26 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.