Reklama

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na koncert „KUKON | Organic Human”. Wydarzenie to odbędzie się 14 kwietnia 2024 roku o godzinie 19:45 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Już 16 lutego odbyła się premiera nowej płyty Kukona. Jeden z najpłodniejszych i najbardziej kreatywnych artystów na polskiej scenie zarejestrował materiał, który wciąga słuchacza od pierwszej do ostatniej minuty. “Organic Human” to opowieść o ludzkiej naturze, pełnej sprzeczności i złożoności, przedstawiona w dźwiękach i słowach.

Reklama

BILETY MOŻNA NABYĆ – TUTAJ

Kukon buduje swoje uniwersum z podziwu godną lekkością. Niezależnie od tematyki utworu i jego ciężaru gatunkowego raper tworzy bardzo sugestywne i namacalne opowieści, bez oczywistej puenty i dalekie od taniego moralizatorstwa. “Organic Human” to 19 premierowych utworów o zróżnicowanym klimacie, które spaja charyzma i niepodrabialna stylówa autora kultowej trylogii “Ogrodów”. Jak możemy przeczytać na stronie Kukonozaur.com:

Człowiek jest istotą będącą integralną częścią świata naturalnego, jest częścią ekosystemu i podlega jego prawom. Pomimo tego, „Organic Human” opowiada o tym, że ludzie są istotami zdolnymi do doświadczania różnorodnych emocji i zachowań.

To historia o ludzkiej naturze, pełnej sprzeczności i złożoności, przedstawiona w dźwiękach i słowach.

14.04 | Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Otwarcie drzwi: 18:00

Start koncertu: 19:45

Konkurs trwa od dziś 12.04.2024 (piątek) do 13.04.2024 (sobota) do godziny 11:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Jaki tytuł nosi wydarzenie?” oraz udostępni post na swojej tablicy.

Zwycięzcę ogłosimy w sobotę na naszym fanpage’u.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
21 − 3 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.