Reklama

Mamy dla was podwójne zaproszenie na Maraton Horrorów. Wydarzenie to odbędzie się już jutro 12 kwietnia 2024 roku o godz. 23:00 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach,

W piątek 12 kwietnia, kina Helios zapraszają na noc z filmami, których jedynym zadaniem jest… śmiertelnie Was wystraszyć.

Reklama

Zaczniemy wyczekiwanym „OMEN: POCZĄTEK”, w którym młoda Amerykanka wysłana do Rzymu napotyka mroczne siły, przez które zaczyna kwestionować swoją wiarę i odkrywa przerażający spisek mający na celu sprowadzenie na świat zła wcielonego. Po krótkiej przerwie przedpremierowe pokazy horrorów „DZIECI AMELII”, „WŁADCA MROKU” i dla tych którym wystarczy jeszcze odwagi „MONOLIT”.

Start: 12.04.2024 godz. 23:00

Zagramy kolejno:

  • OMEN: POCZĄTEK
  • DZIECI AMELII (PRZEDPREMIERA)
  • WŁADCA MROKU (PRZEDPREMIERA)
  • MONOLIT (PRZEDPREMIERA)

Jesteśmy przekonani, że taka dawka obezwładniającego strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Konkurs trwa od dziś 11.04.2024 (czwartek) do 12.04.2024 (piątek) do godziny 14:30.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie: Z Kim chciałabyś/chciałbyś pójść na Maraton Horrorów?, oraz udostępni post na swojej tablicy.

Zwycięzcę ogłosimy w piątek na naszym fanpage’u

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
8 + 18 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.