Reklama

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na Międzynarodowe wydarzenie na skalę światową! Taneczny spektakl „Tango in the Shadows”. Wydarzenie to odbędzie się 15 kwietnia 2024 roku o godzinie 19:00 w Miasto Ogrodów Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek, pl. Sejmu Śląskiego 2 w Katowicach.

Tango in the Shadows
Taneczny spektakl Tango In The Shadows z pewnością zapełni Wasze serca pasją, emocjami i nieziemskim rytmem tanga argentyńskiego. Marcos Ayala, jak zauważają krytycy, jest obecnie jednym z najwybitniejszych tancerzy tanga, został laureatem nagrody ” World Champion Tango” oraz był okrzyknięty „objawieniem tanga” za rolę w musicalu „Chantecler Tango”. Od 2011 roku występuje z własnymi choreografiami na arenie międzynarodowej, wprowadzając swoje widowiska na najważniejsze sceny świata. Koncert „Tango in the Shadows” jest dedykowany zarówno miłośnikom tej sztuki, doświadczonym tancerzom, jak i tym, którzy jeszcze nie mieli okazji zaznać magii tanga. Wyjątkowy talent Marcosa Ayala i Paoli Camacho pozwoli przenieść Was w świat pełen namiętności, dramatu i romantyzmu. Podczas tego niezwykłego wydarzenia, będziecie mieli okazję podziwiać nie tylko wyjątkowy taniec tanga w wykonaniu profesjonalnych artystów, ale także doświadczyć magicznego klimatu Argentyny. Przenikające przez tętniące emocjami dźwięki bandoneonów, melodyjne tony skrzypiec, pulsujący rytm perkusji – to wszystko będzie towarzyszyć Wam przez cały wieczór.

BILETY MOŻNA NABYĆ – TUTAJ

Reklama

„Tango in the Shadows” to nie tylko koncert, to namiastka Buenos Aires w sercu Polski. To wydarzenie, które z pewnością pozostawi trwałe wspomnienia i rozbudzi w Waszą namiętność do tanga. Czy jesteście gotowi na tańce w blasku pochodni i wzruszające historie opowiedziane poprzez ruch? Odkryjcie swoje ukryte pragnienia i dołączcie do nas w niezapomnianej podróży do krainy tanga!
Nie przegapcie okazji, by stać się częścią tego wyjątkowego spektaklu!

Opis tanecznego spektaklu „Tango in The Shadows”

Co się stanie, gdy przyciąganie (głębokie, nieskażone przyciąganie między dwojgiem ludzi) pokona rozsądek? Kiedy każda część naszej istoty nagle, szokująco i przerażająco staje się częścią jednej całości. Czy jest to możliwe bez transformacji osobowości? Czy możliwa jest transformacja osobowości bez częściowego zniszczenia poprzedniej? Tango w cieniu pozwala widzowi doświadczyć całkowitej fuzji z muzyką argentyńską. Choreograf nie waha się ujawnić dramatycznych uczuć, które składają się na istotę tanga, czyniąc je częścią jego awangardowego języka. Siła pożądania, egoizmu i żądzy posiadania i śmiertelnej miłości szaleje na scenie, przelewając się i pytając widza: „Jak to, co sprawia przyjemność, może wiązać się także z bólem?” Jaki magiczny element kryje się w nostalgii za tangiem, pozwalającym tańczyć na granicy światła i ciemności?

Marcos Ayala (reżyser, choreograf i tancerz) oraz Paola Camacho (jego partnerka) w roli dwójki uczestników konfrontacji potrafią ucieleśnić dwa polarne światy, których taniec zderza się, testuje ich siłę, spycha na skraj możliwości i prowadzi do kompromis, pochłaniając je całkowicie.

Czy w końcu będą w stanie objąć zarówno światło, jak i ciemność?

Przyjdź, słuchaj, podziwiaj i oddaj się magicznym dźwiękom tanga! Zapraszamy serdecznie na Koncert Argentyńskiego Tango w Polsce!

Czas trwania koncertu – 120 min z przerwą. Wiekowe ograniczenie +12.

Konkurs trwa od dziś 01.04.2024 (poniedziałek) do 02.04.2024 (wtorek) do godziny 18:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Jaki tytuł nosi wydarzenie?” oraz udostępni post na swojej tablicy.

Zwycięzcę ogłosimy we wtorek na naszym fanpage’u.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
4 + 23 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.