Poszukiwany / fot. Policja
Reklama

W centrum Katowic pobił 23-latka do nieprzytomności. Sprawcy szuka katowicka policja, opublikowała wizerunek podejrzewanego mężczyzny. Mundurowi liczą na pomoc kobiety, którą zarejestrowały kamery monitoringu. 

Do zdarzenia doszło w lutym. Teraz policja dotarła do nagrań, na których widać podejrzewanego o uszkodzenie ciała 23-latka. Do pobicia doszło przy ulicy Rynek, nieopodal wejścia do klubu muzycznego. 

Reklama

„Z policyjnych ustaleń wynika, że podejrzewany mężczyzna uderzył w twarz pięścią 23-latka. W wyniku uderzenia pokrzywdzony stracił przytomność i doznał złamania szczęki. Wizerunek agresora zarejestrowały kamery monitoringu” – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji. 

Świadkowie zdarzenia (zwłaszcza młoda kobieta, która była bezpośrednim świadkiem zdarzenia i chwilę przed napaścią rozmawiała z pokrzywdzonym, co zarejestrowały kamery monitoringu), osoby mogące rozpoznać sprawcę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z VI komisariatu pod nr telefonu 47 85 138 50, 47 85 138 79 lub pod adresem e-mail: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
7 − 5 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.