plakat zbiórki na którym jest pies z otwartą buzią wyglądający na uśmiechniętego
Reklama

Już jutro o 12.40 GieKSa zmierzy się na Bukowej ze Zniczem Pruszków. W trakcie spotkania prowadzona będzie zbiórka dla zwierząt z katowickiego schroniska.

Przy okazji jutrzejszego spotkania pomiędzy GieKSą a Zniczem Pruszków kibice, którzy pojawią się na stadionie, będą mieli okazję do wsparcia akcji „Czworonóg nasz kompan”. W jej ramach prowadzona jest zbiórka dla zwierząt z katowickiego schroniska. W sobotę na Stadionie Miejskim przy ul. Bukowej utworzone zostaną specjalne punkty, w których będzie można zostawić suchą karmę, koce i posłania dla zwierząt, przysmaki dla psów i kotów, zestawy spacerowe – smycze, czy obroże. Organizatorzy bardzo proszą o przynoszenie karmy np. marek Brit, Roco, Wiejska Zagroda, Pan Mięsko, Wolf, Eukanuba, Bosch, Josera (nie przyjmują karm marketowych).

Reklama

Przy okazji warto przypomnieć, że w ramach promocji związanej z tygodniem jubileuszowym wszystkie bilety na sobotni mecz dostępne w są w cenie pięciu złotych, a dzieci do 13. roku życia wejdą na mecz za darmo.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
21 + 13 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.