Reklama

Mamy dla Was podwójne zaproszenie do kina Helios na seans pt. „KUNG FU PANDA 4”. Wydarzenie to odbędzie się 2-3 marca 2024 roku o godz. 10:00 i 12:30 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach.

KUNG FU PANDA 4. Przedpremierowe seanse z konkursami 2-3 marca

Smoczy Wojownik PO, zapewni widzom solidną dawkę lekcji kung-fu, niesamowitych zwrotów akcji, wspaniałych przygód, dobrego humoru, a także poszukiwania wewnętrznego spokoju. Będzie się działo, bo z KUNG FU PANDĄ nigdy nie ma nudów!

Reklama

Po ostatnich niebezpiecznych przygodach, w których pokonał światowej klasy złoczyńców dzięki swojej niezrównanej odwadze i szalonym umiejętnościom sztuk walki, PO, Smoczy Wojownik zostaje wezwany przez przeznaczenie, aby… dać sobie już spokój. A dokładniej ma zostać duchowym przywódcą Doliny Spokoju. Wiąże się z tym kilka oczywistych problemów. Po pierwsze, PO wie tyle samo o duchowym przywództwie, co o diecie paleo, a po drugie, musi szybko znaleźć i wyszkolić nowego Smoczego Wojownika, zanim będzie mógł objąć swoje nowe stanowisko. Co gorsza, do gry wkracza czarodziejka – Kameleona, maleńka jaszczurka, która może zmieniać kształt w dowolne stworzenie, duże lub małe. PO będzie potrzebował pomocy. Znajdzie ją u bystrej lisicy Zhen, której umiejętności okażą się nieocenione. W dążeniu do ochrony Doliny Spokoju przed Kameleoną, ten komediowy duet będzie musiał współpracować. PO odkryje, że przyjaciół można znaleźć w najbardziej nieoczekiwanych miejscach.

czas trwania filmu: 94 min.

Przed seansem czekać na Was będą quizy i zagadki do rozwiązania!

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci

CENNIK:

  • 4 i więcej dni przed seansem – 16,90 zł
  • 3 dni przed seansem – 20,90 zł
  • 2 dni przed seansem – 22,90 zł
  • 1 dzień przed seansem – 24,90 zł
  • w dniu seansu – 26,90 zł

Cena biletu dla każdego uczestnika.

Konkurs trwa do dziś 01.03.2024 (piątek) do godziny 21:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Z kim i kiedy chciałabyś/chciałbyś się wybrać na seans?”, oraz udostępni post na swojej tablicy.

Zwycięzcę ogłosimy dziś na naszym fanpage’u

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
5 + 7 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.