Reklama

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na MINI MARATON DIUNA. Wydarzenie to odbędzie się 01 marca 2024 roku o godz. 21:30 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach.

Już jutro o godzinie 21:30, we wszystkich kinach Helios, pierwszą częścią filmowej serii DIUNA rozpoczniemy niezwykłą podróż w towarzystwie Paula Atreidesa. Na najniebezpieczniejszej planecie we wszechświecie wybucha zażarty konflikt o dostęp do niewystępującej nigdzie indziej, najcenniejszej ze znanych substancji. Wojnę przetrwają tylko ci, którzy pokonają swój strach. Po krótkiej przerwie, premierowo „DIUNA: CZĘŚĆ DRUGA” i ciąg dalszy imponującej podróży Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia, a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości…

Reklama

Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji i imponujących efektów specjalnych jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 01.03.2024, godz. 21:30

ZAGRAMY:

CENNIK:

  • 7 dni i wcześniej: 27,90 zł
  • 4 do 6 dni wcześniej: 29,90 zł
  • 1 do 3 dni wcześniej: 31,90 zł
  • W dniu seansu: 35,90 zł 

Konkurs trwa od dziś 29.02.2024 (czwartek) do 01.03.2024 (piątek) do godziny 11:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Z Kim chciałabyś/chciałbyś wybrać się na Nocny Maraton Diuna?, oraz udostępni post na swojej tablicy”.

Zwycięzcę ogłosimy w piątek na naszym fanpage’u. 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
1 + 26 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.